Do życia, jako ludzie pożądamy wielu czynników, jakie spełniać będą nasze potrzeby. Jednak najważniejsze są wbrew pozorom potrzeby najniższego rzędu, inaczej te, jakie są potrzebami fizjologicznymi oraz umożliwiają nam w ogóle możliwość spełniania innych pragnień. Mowa tu o wymogach takich jak jedzenie czy picie. Znaczące jest picie oraz kawa ziarnista, bez którego należycie bylibyśmy skazani na cierpienie oraz ostatecznie nie bylibyśmy w stanie funkcjonować. Picie bowiem powoduje, iż uzupełniamy płyny, które w ciągu dnia tracimy, a nieraz w wybitnie sporych ilościach.

Doskonała w tym celu wydaje się woda, jednakże wiemy, iż w współczesnych czasach istnieje niesłychanie dużo przeróżnych napojów, jakie są o wiele smaczniejsze od wody. Napoje barwne, które są nam tak odpowiednio kultowe są zazwyczaj wybitnie smaczne i słodkie, a przez to cieszą się pokaźniejszą renomą aniżeli stereotypowa, bezsmakowa wyraźnie woda.

Niemniej jednak to oczywiście woda powinna być podstawą naszego nawadniania. Napoje są niestety bardziej powszechne, ale powinniśmy być ostrożni, bo to co właściwe nie zawsze musi być dla nas odpowiednie.