Uroda

W jaki sposób pozbyć się skórki pomarańczowej – najkorzystniejsze metody

Jeśli kłopot skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to na pewno wciąż wyszukujesz sposobów, dzięki jakim twoja skóra będzie zdołała stać się gładka i jędrna.
Jak się okazuje, wcale nie jest to takie proste, jednakże jest parę zabiegów, które każda z nas może przygotować nawet we własnym domu lub ewentualnie u profesjonalistów – wypróbuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową ma prawo być tak oznaczana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest kłopotliwa do wykonania, każda z nas w następstwie tego może odnaleźć chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dorzucamy do niej oliwę z oliwek oraz parę, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Możemy też użyć innego olejku, ważne jest tylko to, by był to owoc cytrusowy. Woda naturalnie nie powinna być zanadto gorąca. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, który również możemy wykonać we własnym mieszkaniu może być również owocowy peeling. Jego składnikiem też może być olejek z cytrusów, ale tu może też być solidny olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu należałoby w skórę wmasować krem zwilżający o właściwościach antycellulitowych.