Uroda

Pure Aesthetic: innowacyjne zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej

Pure Aesthetic wykonuje nowoczesne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Są to także zabiegi takie jak anti – aging oraz laseroterapia. Przed każdym z zabiegów takim jak przykładowo medycyna estetyczna Lublin odbywa się wywiad z lekarzem, jaki kwalifikuje do przeprowadzenia interwencji. Pacjentki są informowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach.

Można również oczekiwać na uzyskanie późniejszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegach. Znieczulenie za każdym razem dobierane jest na indywidualnych zasadach. W miejscu takim wykorzystywane są jedynie sprawdzone urządzenia, takie jak Kwas hialuronowy Lublin, dlatego można spodziewać się doskonałych efektów.

W dodatku można też liczyć na opiekę po zabiegu. Dokładny zarys udostępnionych zabiegów zaprezentowany jest na witrynie internetowej. Są to na przykład: peelingi, biorewitalizacja skóry, usuwanie tkanki tłuszczowej, skleroterapia, leczenie trądziku, terapia depigmentacyjna, wypadające włosy, mezoterapia igłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, kolagen Nithya, leczenie nadpotliwości, kwas hialuronowy, powiększanie ust, lub nici liftingujące APTOS.