Plan lekcji gotowania online, opracowanego przez Adriana Stojewskiego jest podany na witrynie www szefa kuchni. Powiązany z kuchnią hiszpańską nauka gotowania online bazuje na przykładowej z opcji jadłospisu, jaka zostanie wytypowana prędzej przez osoby biorące udział w kursie. Przed warsztatami osoby zainteresowane dostaną link do transmisji i w podanym terminie oraz o wyznaczonej godzinie łączą się z kucharzem.

Wcześniej z kolei odbierają od kuriera przesyłkę ze składnikami potrzebnymi do przyszykowania określonych potraw. Realizowane wspólnie gotowanie, a więc kursy kulinarne online są poprowadzone w wyjątkowo interesującej formie. Podczas lekcji można również zadawać zapytania Adrianowi Stojewskiemu, by dowiadywać się jeszcze więcej o kuchni hiszpańskiej. Zintegrowanie w czasie zajęć jest też na imponującym poziomie. W zestawieniu z uzyskaną wiedzą te lekcje gotowania online chwalą się wobec tego uznaniem. Po zajęciach uczestnicy dostają przepisy wraz z listą składników z użyciem jakich mogą odtwarzać poszczególne dania.

Aby brać udział w lekcjach wystarczy uzupełnić formularz do kontaktu na stronie kucharza. Na dodatek można także decydować się na to, żeby kucharz przeprowadzał zajęcia stacjonarne albo wystosował ofertę cateringową. Z kolei nauka gotowania online cieszy się niemałą popularnością z uwagi na to, iż nie ma jakichkolwiek zahamowani w jej przeprowadzeniu.