Prowokacyjnie naznaczmy teraz: uwodzenie kobiet jest zajęciem, jakim może się parać jakikolwiek przedstawiciel męskiego gatunku. Brzmi niedorzecznie? Może wyłącznie z pozoru. Płeć przyciągająca jest łasa na zaloty ze strony panów. Kobiety nie są nawet świadome tego, jak bardzo pragną zainteresowania drugiej płci. To naturalnie dzięki temu czują się atrakcyjniejsze, czasami młodsze, a przede wszystkim – poprawniejsze i doceniane.

Jak najbardziej, im poprawniejsza partia się nimi zaintryguje, tym milej się czują. Warto więc zadbać o siebie na tyle, żeby być tą atrakcyjną partią. Nie potrzeba dużo, panowie pociągają płeć śliczną nawet wówczas, kiedy są nieogoleni drugi dzień z rzędu oraz chodzą w rozciągniętym swetrze.

Jednak o dużo więcej punktów pozyskamy, jeśli zatroszczymy się o regularne strzyżenie włosów, w pewnych sytuacjach należałoby posilić się o żel (lepiej jednak zapytać o opinię własnego fryzjera) oraz będziemy korzystać z siłowni na tyle w wielu przypadkach, aby przestać się garbić, co nieco zmniejszy narastający mięsień piwny.

Odpowiednie perfumy, przyjaźń z maszynką do golenia oraz już będziemy jak młody bóg. Jeżeli do tego wykażemy nieco zainteresowania daną kobietą, nie będzie szans na to, żeby dostać kosza. W stworzonym przez nas kraju ciągle niestety żyje przekonanie, że mężczyzna nie powinien zbytnio zadbać o siebie. Jeśli więc przełamiemy ten stereotyp, będziemy mieć lepszy start do uwodzenia płci pięknej, a przy okazji nabierzemy też pewności siebie w kontaktach damsko-męskich.

Czy to wystarczy, żeby uwieść byłą? W jaki sposób to zrobić? Sprawdź jak odzyskać byłą kobietę. Czy uwodzenie kobiet to talent, jakim pochwalić się mogą tylko nieliczni mężczyźni? Wielu panów jest oczywiście takiego zdania, jednakże jest to niesprawiedliwe twierdzenie. Jeśli tylko parę procent mężczyzn umiałoby uwieść kobietę, oznaczałoby to, że dziewięćdziesiąt procent wszystkich związków zostało zaaranżowane przez płeć ładną! Niewątpliwie nie można paniom ujmować ich uwodzicielskich zdolności, lecz natura tak działa, iż to niemniej jednak panowie są tymi, którzy aranżują zbliżenie. Gdzie zatem tkwi przyczyna błędnego pojmowania tematu uwodzenia? Najlepszą odpowiedzią są media.