OpraMed to wyspecjalizowana placówka medyczna prosperująca w Warszawie. Lekarze wielu specjalności a także pozostały personel medyczny zapewniają pacjentom rzetelną pomoc. Sporym atutem tego miejsca jest to, że każdy z chorych traktowany jest na indywidualnych zasadach i całościowo.

Wszyscy medycy zatrudnieni przy borelioza leczenie działają w ramach konsyliów, wykorzystując innowacyjne techniki leczenia, z wcześniejszą zgłębioną diagnostyką. Medycyna akademicka jest w tym miejscu połączona z metodami naturalnymi, dlatego można spodziewać się efektywnego leczenia. Diagnostyka i leczenie odnoszą się w tym miejscu do schorzeń reumatycznych, autoimmunologicznych oraz infekcyjnych. Po zrobionej diagnozie przeprowadzane są zespołowe konsultacje, co pozwala opracować wszechstronny plan leczenia. Za każdym razem kilku ekspertów przeanalizuje dokumentację medyczną oraz historię medyczną danego pacjenta.

W klinice działa też prywatne pogotowie medyczne, mające do zaoferowania przewóz chorych, jacy mają kłopot z tym, żeby samodzielnie dostać się do szpitala albo do innej placówki służby zdrowia. Ambulanse OpraMed spełniają wszystkie normy w temacie transportu medycznego chorych, jakie wyznaczone zostały przez NFZ. O tym, że placówka odpowiada na bieżące zapotrzebowanie pacjentów poświadcza także to, że działa tutaj Punkt Szczepień.

W miejscu takim można skorzystać z wielu usług medycznych takich jak leczenie boreliozy, które poprzedza zbadanie kleszcza. Ma ono za zadanie potwierdzić albo wykluczyć zarażenie boreliozą. Żeby wynik był wiarygodny, należy materiał do badań przechować odpowiednio. Pacjenci będą informowani o tym, jak to zrobić. Wyniki dostaje się szybko. W OpraMed przeprowadzone też są testy genetyczne. Diagnozują one nowotwory oraz skłonności do ich występowania. Terminy na takie badania wyznaczone są szybko. Diagnoza obejmuje nowotwory: nerek, płuc, jelita grubego, pęcherza moczowego, przełyku, trzustki, żołądka, tarczycy, piersi, jamy nosowo – gardłowej, skóry, bądź gruczołu krokowego.